Varil Taşıma Arabası

Varil Taşıma Arabası

Varil taşıma kategorisinde pratik çözüm üreten ürünlerimiz, özel tasarımdır. Profesyonel tasarım özelliğine sahip bu arabalarımız, varil taşıma işlemini çok kolay hale getiriyor. Dört yüz kiloya kadar kaldırma kapasiteli bu mühendislik harikası ürünlerimiz, zamandan ve enerjiden tasarruf ediyor. Kullandığımız varil taşıma arabası elektronik arabalara oranla çok daha ekonomik olan bu tasarımlar, imalat dünyasında profesyonel çözüm seçeneklerini bir araya getiriyor.

Manuel Kullanım Özelliğine Sahiptir

Varil taşıma arabası özel tasarlanan bu tasarımlarımız, manuel kullanım özelliğine sahiptir. Üst kısımdaki aparat, varilin üst kısmını kavramaktadır. Alt kısımdaki metal bölüm varilin alt kısmına girmektedir. Arabayı kullanan işçi, arabanın kollarını kendine çektiği zaman çok ağır olan varil arabanın üzerine çıkmaktadır. Üç ve dört tekerli üretilen bu arabalar, varil taşıma işlemini kolaylaştırmaktadır.

 

Bu kategoride üretilen çevirme aparatları, aynı zamanda varili taşımaktadır. Mühendislik harikası bu arabalar, varili yan yatırmadan dik bir şekilde taşımaktadır. Bu şekilde varil çok daha güvenli bir şekilde taşınabilmektedir. Fazla güç sarf etmeden yüzlerce kilo ağırlığındaki varilleri bu arabalar sayesinde istediğiniz gibi taşıyabilirsiniz. Firmamızın sitesini ziyaret ederek ürünlerimizi daha yakından inceleyebilirsiniz.

Varil Taşıma Arabası

Sağlam ve Dayanıklı

Teker sistemi ve taşıma bölümleri, çok ağır varilleri sorunsuz bir şekilde kaldırmak için özel üretilmiştir. Profesyonel tasarım özelliğine sahip bu varil arabaları, arkadaki üçüncü teker sayesinde istenilen yöne ilerleyebiliyor. Varil taşıma arabası çıkarıldıktan sonra, işçi arabayı istediğin yöne yönlendirebiliyor. Arabanın üst kısmındaki kanca sayesinde varil arabanın üzerine yatabilmektedir. Profesyonel tasarım özelliğine sahip bu arabalar, varil nakliyatını çok kolay hale getirmiştir. Paslanmaz çelik özelliğine sahip metal bölümüyle uzun yıllar sorunsuz bir şekilde kullanılabilir. Taşıma, devirme ve dökme aparatları da aynı şekilde işinizi kolaylaştıracaktır.

Ekonomik ve Kullanışlı

İş gücünden ve enerjiden tasarruf eden bu pratik arabalar, işletme giderini azaltmaktadır. Elektrikli pahalı makinelerle taşıma işlemi, işletmeler için artı masraf meydana getiriyor. Elektrik faturası ve makinelerin bakımı gibi masraflar, varil taşıma işinde maliyeti artırıyor.

Manuel varil taşıma arabası, iş gücü ile taşıma işlemini pratik hale getiriyor. Fazla enerji sarf etmeden ekonomik bir şekilde varil taşıma imkanı sunuyor.

Bu gönderiyi paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


error: Content is protected !!
Call Now ButtonTıklayın Bizi Arayın
× WhatsApp Sipariş Verin